Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kolonowskie Centrum

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

260 000 zł140 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Do sprzedania dom do remontu położony na ładnej działce w malowniczej okolicy w miejscowości Kolonowskie. Dom jest zbudowany wyłącznie z cegły klinkierowej, pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Schodnia

Schodnia(Kolonowskie + 11 km)

1 350 000 zł460 m² 2 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m , położona na działce 1600 m w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek po kapitalnym remoncie przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł300 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia punkt - teren o powierzchni ok (13mx23m), pod przyczepę gastronomiczną, kiosk lub garaże (blaszaki). Bardzo dobre i popularne miejsce w Centrum Ozimka. Na placu jest również.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 360 m² 40,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki nr 902 obr. Kolonowskie o pow. 0,6360 ha. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania posiadamy kamienice w samym sercu Strzelec Opolskich o powierzchni 300 m . Nieruchomość może stanowić świetną inwestycje dzięki lokalom użytkowym znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł861 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w ciekawym miejscu? Na uboczu? Na cele wypoczynkowe? Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm. Ozimek. Powierzchnia ok. 8,6 a. Media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 994 m² 5,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno - leśną w Myślinie. 3080 m2 lsv, 7438 m2 - rvi, 476 m2 - N. Większa część działki jest zalesiona. Młody las sosnowy. Nota prawna: informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Zębowice

Zębowice(Kolonowskie + 9 km)

389 000 zł80 m² 4 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Zębowice, powiat oleski. Dom ma powierzchnię ok. 80m i położony jest na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku w miejscowości Zawadzkie, w powiecie strzeleckim. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 043 m² 39,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną , położną w miejscowości turza ( 34 km od Opola) , zlokalizowaną przy drodze wewnętrznej prywatnej w sąsiedztwie działek rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kolonowskie

Centrum,Kolonowskie

203 000 zł47 m² 4 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie garaż ogród! Proponuję Państwu bezczynszowe, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 - z garażem - z dużym ogrodem o powierzchni 250 m2. - oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij